Katalog firm branży transport spedycja logistyka - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
 • ZMIANA LOKUM PRZEPROWADZKI TRANSPORT - PAWEŁ ZIOMKOWSKI

  Przedstawiamy Państwu stornę internetową firmy, z którą będziecie Państwo mogli w łatwy i bezpieczny sposób zorganizować przeprowadzkę. Nasza firma charakteryzuje się wysokim poziomem świadczonych usług i doświadczeniem w branży. Zmiana Lokum z nami jest dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie profesjonalizm.

 • Skalmar Bus

  Nowoczesna flota samochodowa na drodze, doświadczeni kierowcy i atrakcyjne ceny - taki transport oferuje właśnie Skalmarbus. Wypożyczalnia busów to możliwość komfortowej podróży nie tylko na terenie Polski, ale także poza nią.

 • Wanzl Sp. z o.o.

  Rozwiązania do zapewnienia płynnych procesów w intralogistyce; transportu wewnętrznego, kompletacji, magazynowania i przeładunku. - Wielofunkcyjne kontenery mobilne, - Wózki do kompletacji zamówień w tym wózki z napędem elektrycznym, - Nadstawki, kontenery paletowe, - Ręczne wózki transportowe, paletowe - Produkty specjalne

 • BERNI Sp. z o.o.

  BERNI Agencja Celna & Skałdy Celno - Logistyczne to pełna obsługa zgłoszeń celnych w zakresie obrotu towarowego z zagranicą - export, import, tranzyt z wykorzystaniem usług składu celnego. Składy logistyczne (pow. 3300 m²) położone są w odl. 24 km od granicy PL-UA, Dorohusk – Jagodin.

 • Renex

  Firma Renex od wielu lat zajmuje się dostarczaniem oraz instalacja pełnych linii produkcyjnych dla przemysłu elektronicznego. Prowadzimy również szkolenia zgodne z normami IPC.

 • LOGCLEAN

  Opakowania antykorozyjne, worki, inhibitory korozji, folia VCI i inne produkty służące do prawidłowego zabezpieczenia towaru w trakcie transportu zarówno drogą morską jak i lądową, Zaprojektujemy, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa produktu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.logclean.pl

 • Mcomponents

  Firma Mcomponents z siedzibą w Sosnowcu, prowadzi działalność z zakresu produkcji, rolek transportowych grawitacyjnych, napędowych stożkowych, akumulacyjnych,produkujemy przenośniki rolkowe, wykonujemy również usługi na tokarkach oraz frezarkach cnc.

 • CSV Group sp.zo.o. sp.k.

  Firma CSV Group sp.zo.o. sp.k. Importujemy produkty z Chin, pośredniczymy w realizacji Państwa zamówienia, dbamy o najwyższą jakość sprowadzanych produktów od Chińskich producentów.

 • Massag

  Massag - jesteśmy czeską firmą zatrudniającą ok. 250 pracowników zlokalizowaną tuż przy granicy z Polską. Zajmujemy sie produkcją sprzętu manipulacyjego dla logistyki: - rollkontenery - gitterboxy - palety koszowe - wózki bagażowe Naszymi głównymi klientami w tym obszarze są duże sieci handlowe np. Tesco UK.

 • BERNI - - Agencja Celna & Skład Celny

  BERNI Agencja Celna świadczy pełną obsługę obrotu towarowego z zagranicą - export, import, tranzyt z odpowiednim zastosowaniem przepisów celnych oraz podatkowych z wykorzystaniem usług składu celnego. Czynności te realizujemy z zastosowaniem elektronicznych zgłoszeń celnych dających możliwość natychmiastowego otrzymywania informacji o statusie zgł

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.