Katalog firm branży transport spedycja logistyka - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
 • Soda Pluss sp. z o.o.

  Nowoczesny magazyn wysokiego składowania we Wrocławiu Oferujemy outsourcing magazynowania: -Wprowadzenie/wyprowadzenie towaru do/z magazynu -Krótko i długoterminowe składowanie towaru w magazynie -Konfekcjonowanie -Kompletację i dekompletację palet -Etykietowanie Kontakt: 713569126 biuro@sodapluss.pl www.splc.pl

 • Rap-Way Sp. z o.o.

  Profesjonalny Operator Logistyczny. Każde wyzwanie logistyczne jest dla nas do pokonania. Kochamy to co robimy i wykonujemy to z pasją. Zapraszamy!!!

 • ABC Szkolenia

  Jeżeli lubisz prowadzić samochód to idealnym zawodem dla Ciebie będzie kierowca zawodowy. Nasza firma organizuje różne szkolenia dla kierowców, którzy chcą pracować zawodowo. Mamy w ofercie wiele szkoleń, po których uzyskasz świadectwo kwalifikacji i będziesz mógł pracować jako kierowca zawodowy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 • PAWEŁ DRZYMAŁA KCT

  Już dziś zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Krakow Center Tours, zaprezentowaną na naszej atrakcyjnej stronie internetowej. Zapewniamy specjalistyczne, kompleksowe usługi transportowe, obejmujące m.in. transfer z lotniska, organizację ciekawych wycieczek objazdowych, transport indywidualny.

 • AXIT Sp. z o.o.

  Łączymy branżę logistyczną- Firma AXIT to lider w obszarze oprogramowania integrującego partnerów logistycznych w łańcuchu dostaw w oparciu o wykorzystanie technologii chmury obliczeniowej. Oferujemy innowacyjne rozwiązania IT wspierające złożone procesy logistyczne firm w branżach motoryzacyjnej, chemicznej, produkcyjnej, handlowej, TSL.

 • IMPET Sp. z o.o.

  Domena firmy transportowej IMPET to transport i spedycja. Transport międzynarodowy; Macedonia, Mołdawia, Niemcy, Czechy, Bułgaria, Grecja, Rumunia oraz Węgry i Ukraina. Ponadto w ofercie transport krajowy. Nowoczesne naczepy plandekowe, doposażone samochody i wykwalifikowany personel to nasze atuty! Przede wszystkim transport towarów za pomocą zestawów.

 • F.T.U.H MaxTrans

  Kompleksowy transport międzynarodowy i spedycja. Obsługujemy takie zlecenia jak transport Węgry, Austria, Ukraina, Anglia oraz Słowacja. Nasza domena to zestawy, tandem oraz ciężarówki z windą. Ponadto wypożyczalnia samochodów ciężarowych. MaxTrans to doświadczony, sprawdzony i rzetelny przewoźnik - zapraszamy do współpracy, wyjątkowo korzystna spedycja.

 • ZMIANA LOKUM PRZEPROWADZKI TRANSPORT - PAWEŁ ZIOMKOWSKI

  Przedstawiamy Państwu stornę internetową firmy, z którą będziecie Państwo mogli w łatwy i bezpieczny sposób zorganizować przeprowadzkę. Nasza firma charakteryzuje się wysokim poziomem świadczonych usług i doświadczeniem w branży. Zmiana Lokum z nami jest dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie profesjonalizm.

 • Skalmar Bus

  Nowoczesna flota samochodowa na drodze, doświadczeni kierowcy i atrakcyjne ceny - taki transport oferuje właśnie Skalmarbus. Wypożyczalnia busów to możliwość komfortowej podróży nie tylko na terenie Polski, ale także poza nią.

 • Wanzl Sp. z o.o.

  Rozwiązania do zapewnienia płynnych procesów w intralogistyce; transportu wewnętrznego, kompletacji, magazynowania i przeładunku. - Wielofunkcyjne kontenery mobilne, - Wózki do kompletacji zamówień w tym wózki z napędem elektrycznym, - Nadstawki, kontenery paletowe, - Ręczne wózki transportowe, paletowe - Produkty specjalne

 • BERNI Sp. z o.o.

  BERNI Agencja Celna & Skałdy Celno - Logistyczne to pełna obsługa zgłoszeń celnych w zakresie obrotu towarowego z zagranicą - export, import, tranzyt z wykorzystaniem usług składu celnego. Składy logistyczne (pow. 3300 m²) położone są w odl. 24 km od granicy PL-UA, Dorohusk – Jagodin.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.