Katalog firm branży transport spedycja logistyka - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
 • PKP CARGO SERVICE sp. z.o.o.

  Firma PKP CARGO SERVICE sp. z.o.o. to profesjonalne przedsiębiorstwo, którego obszarem działalności jest transport kolejowy. Zajmujemy się w sposób kompleksowy obsługą bocznic kolejowych, przewozami węgla, odpadów poprodukcyjnych i wielu innych.

 • Cerplast

  Zakład produkcyjno-handlowy Cerplast z Ropczyc zajmuje się produkcją wysokiej jakości opakowań oraz materiałów opakowaniowych. W ofercie Cerplast znajdują się między innymi worki kontenerowe Big-Bag, opakowania papierowe, silosy, kartony, formy na prefabrykaty, materiały ogniotrwałe, opakowania foliowe i wiele innych.

 • Szkoła Bezpiecznej Jazdy SJS

  Szkoła Jazdy Subaru to wyjątkowa akademia bezpiecznej jazdy, gdzie skutecznie i bezproblemowo nauczysz się wielu skutecznych technik jazdy, które z pewnością przydadzą się w wielu stresujących sytuacjach na drodze. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi instruktorami, którzy szybko i skutecznie pomogą opanować wychodzenie z poślizgu, ekonomiczną jazdę itp.

 • Lean Action Plan

  Naszą misją jest "Realizować swoją pasję poprzez bycie ambasadorem kultury Lean Management w polskich przedsiębiorstwach" Wiemy, że każda firma jest specyficzna, a Polska to nie druga Japonia, ale w każdej firmie trzeba zakorzeniać kulturę ciągłego doskonalenia, bo jak wiadomo "kto stoi w miejscu, ten się cofa".

 • ABC Szkolenia

  Jeżeli lubisz prowadzić samochód to idealnym zawodem dla Ciebie będzie kierowca zawodowy. Nasza firma organizuje różne szkolenia dla kierowców, którzy chcą pracować zawodowo. Mamy w ofercie wiele szkoleń, po których uzyskasz świadectwo kwalifikacji i będziesz mógł pracować jako kierowca zawodowy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 • 1
 • 2

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.