Katalog firm branży transport spedycja logistyka - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
 • Mcomponents

  Firma Mcomponents z siedzibą w Sosnowcu, prowadzi działalność z zakresu produkcji, rolek transportowych grawitacyjnych, napędowych stożkowych, akumulacyjnych,produkujemy przenośniki rolkowe, wykonujemy również usługi na tokarkach oraz frezarkach cnc.

 • Massag

  Massag - jesteśmy czeską firmą zatrudniającą ok. 250 pracowników zlokalizowaną tuż przy granicy z Polską. Zajmujemy sie produkcją sprzętu manipulacyjego dla logistyki: - rollkontenery - gitterboxy - palety koszowe - wózki bagażowe Naszymi głównymi klientami w tym obszarze są duże sieci handlowe np. Tesco UK.

 • Anter System

  Anter System to specjalista w dziedzinie wyposażenia magazynu - zapewniającymi bezpieczeństwo i poprawiającymi utrzymanie ruchu. W swojej ofercie posiadamy specjalistyczne produkty, które odniosły już sukces na rynku międzynarodowym. Szybkie zakupy w sklepie internetowym pozwalają zaoszczędzić cenny czas.

 • Serwispak

  Serwispak wyposaża magazyny w urządzenia do produkcji wypełnień do paczek. W ofercie urządzenia do produkowania poduszek z powietrzem, wypełniaczy papierowych, jak również z piankowych. Urządzenia z oferty wstawiane są nieodpłatnie a wszelkie koszty poza zakupem materiałów eksploatacyjnych są po stronie firmy Serwispak. Tel. 509-109-415

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.