Katalog firm branży transport spedycja logistyka - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
 • Renex

  Firma Renex od wielu lat zajmuje się dostarczaniem oraz instalacja pełnych linii produkcyjnych dla przemysłu elektronicznego. Prowadzimy również szkolenia zgodne z normami IPC.

 • LOGCLEAN

  Opakowania antykorozyjne, worki, inhibitory korozji, folia VCI i inne produkty służące do prawidłowego zabezpieczenia towaru w trakcie transportu zarówno drogą morską jak i lądową, Zaprojektujemy, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa produktu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.logclean.pl

 • CSV Group sp.zo.o. sp.k.

  Firma CSV Group sp.zo.o. sp.k. Importujemy produkty z Chin, pośredniczymy w realizacji Państwa zamówienia, dbamy o najwyższą jakość sprowadzanych produktów od Chińskich producentów.

 • BERNI - - Agencja Celna & Skład Celny

  BERNI Agencja Celna świadczy pełną obsługę obrotu towarowego z zagranicą - export, import, tranzyt z odpowiednim zastosowaniem przepisów celnych oraz podatkowych z wykorzystaniem usług składu celnego. Czynności te realizujemy z zastosowaniem elektronicznych zgłoszeń celnych dających możliwość natychmiastowego otrzymywania informacji o statusie zgł

 • Grupa Magazyny Polska

  Lubelski Inkubator Inwestora Obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie znalezienia siedziby na rynku wtórnym lub budowa nowego obiektu , obsługa prawna, obsługa HR, obsługa medycyny pracy.

 • Anter System

  Anter System to specjalista w dziedzinie wyposażenia magazynu - zapewniającymi bezpieczeństwo i poprawiającymi utrzymanie ruchu. W swojej ofercie posiadamy specjalistyczne produkty, które odniosły już sukces na rynku międzynarodowym. Szybkie zakupy w sklepie internetowym pozwalają zaoszczędzić cenny czas.

 • Elsen Logistyka Sp. zoo

  Jesteśmy firmą transportowo - logistyczną obsługującą teren Polski i Niemiec. Zapraszamy do współpracy firmy produkcyjne oraz transportowe ( w ruchu krajowym i międzynarodowym). Aktualnie na terenie kraju posiadamy dwa oddziały spedycyjne oraz trzy magazyny logistyczne. Szczegóły oferty współpracy można uzyskać drogą mailową, zapraszamy do kontaktu.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.