Katalog firm branży transport spedycja logistyka - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
 • ASKA s.c.

  Firma ASKA specjalizuje się w systemach automatycznej identyfikacji. Główne wartości, które towarzyszą od początku istnienia firmy to innowacyjność i troska o klienta. Skuteczne wykorzystanie najnowocześniejszych technologii i rozwiązań pozwoliło na zdobycie stabilnej pozycji na rynku. Więcej informacji na stronie www.aska.com.pl

 • AXIT Sp. z o.o.

  Łączymy branżę logistyczną- Firma AXIT to lider w obszarze oprogramowania integrującego partnerów logistycznych w łańcuchu dostaw w oparciu o wykorzystanie technologii chmury obliczeniowej. Oferujemy innowacyjne rozwiązania IT wspierające złożone procesy logistyczne firm w branżach motoryzacyjnej, chemicznej, produkcyjnej, handlowej, TSL.

 • Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A.

  SOOT jest systemem klasy TMS umożliwiającym firmie usprawnienie, optymalizację i pełną kontrolę procesów logistycznych w obszarze transportu na każdym z ich etapów. Udostępnia m.in. funkcjonalności takie jak: elektroniczne aukcje, zlecenia transportowe, awizacje, okna czasowe, yard management. Z systemu korzystają m.in.: Grupa Azoty S.A. CANPACK S.A.

 • Logintegra Sp. z o.o.

  Spółka Logintegra oferuje całościowe systemy informatyczne w logistyce. Ulepszają one wydajność systemów logistycznych zwłaszcza w dużych przedsiębiorstwach. Oprogramowanie dla logistyki firmy Logintegra zawiera m.in. programy logistyczne i dla spedycji. Pozwalają one na optymalizację tras, a co za tym idzie redukcję kosztów transportu.

 • 1
 • 2

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.