Katalog firm branży transport spedycja logistyka - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
 • latransport.pl

  OD 2008 ROKU oferujemy transport: paczek, przesyłek i przeprowadzek z terenu całej Anglii na całą Polskę oraz z terenu całej Polski na teren całej Anglii *** ceny paczek już do 10kg/od 10GBP – paczki do 30kg/od 15GBP *** przeprowadzki do Polski do UK od 120GBP *** palety ładunkowe od 140GBP *** przesyłki gabarytowe, drobnicowe i cało-pojazdow VAN, TIR, B

 • BORNEO Twój-bus

  Firma Borneo to marka oferująca pasażerom bezpieczny i komfortowy transport międzynarodowy. Głównymi kierunkami z Polski są Niemcy, Holandia i Belgia. Przejazdy odbywają się dzięki flocie nowoczesnych aut, którą stanowią samochody marek Fiat Ducato i Opel Vivaro. Wszystkie wyposażone są w regulowane fotele z wygodnymi podłokietnikami oraz telewizory.

 • ModlinBus - bus z Warszawy na lotnisko Modlin

  Firma przewozowa ModlinBus specjalizuje się w realizacji transferów na lotnisko Modlin.

 • Novo Trade Market

  Nasze doświadczenie w organizowaniu transportów oraz przewożeniu towarów na terenie całego kraju pozwala nam na zapewnienie najlepszej jakości całego procesu: od momentu złożenia zapytania i wyceny, przez sprawną organizację transportu po dostarczenie ładunku na czas pod wskazany adres.Zapraszamy do współpracy.

 • Speed Truck Kinga Grzyb

  Firma Speed Truck to grupa specjalistów ds. usług spedycyjnych, którzy efektywnie pracują w całym procesie dostaw i zawsze skupiają się na rzeczywistych potrzebach swoich klientów, oceniając każdą sytuację, a następnie wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując najbardziej odpowiednie i dopasowane rozwiązanie.

 • STRB Sp. z o.o.

  Jesteśmy firmą transportową specjalizującą się w międzynarodowych przewozach drogowych. Posiadamy własną flotę pojazdów oraz dział spedycji, umożliwiający realizację  każdego zlecenia na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Wykonujemy przewozy bez względu na to, czy mają Państwo ładunek całościowy FTL czy drobnicowy LTL.

 • L X S

  Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim, popartym sukcesami doświadczeniem w branży. Dostarczamy dedykowanych rozwiązań transportowych całopojazdowych, drobnicowych i dystrybucji końcowej na terenie całego kraju - B2B. Magazynowanie i dystrybucja w centrum logistycznym w Ożarowie Maz. k/ Warszawy. Zapraszamy Państwa do współpracy.

 • Seba-trans

  Firma Seba-Trans oferuje wysokiej klasy usługi transportowe i specjalistyczne usługi HDS na terenie Katowic, Śląska oraz całej Polski. W naszej ofercie znajdą Państwo: transport hds, wynajem hds, przeprowadzki firm czy transport kontenerów oraz wszelkich przedmiotów wielkogabarytowych.

 • IMPET Sp. z o.

  Transport międzynarodowy i krajowy stanowi domenę firmy od 1984r. Głównie posiadamy samochody o ładowności 24t wyposażone w naczepy typu firanka i plandeka. Firma oferuje również naczepy o podwyższonym dachu tzw. naczepy mega. Ponadto spedycja i wśród partnerów inne formy do przewozu towarów. Ponadto magazyn logistyczny i magazynowanie towarów.

 • ParcelABC

  „ParcelABC“ zapewnia możliwość przewozu przesyłek o różnej wielkości w sposób bezpieczny, szybki i w najkorzystniejszej cenie. Dołożymy starań, aby Twoje przesyłki zostały bezpiecznie i na czas dostarczone od drzwi do drzwi do dowolnego kraju na świecie. Więcej informacji tutaj

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.