Katalog firm branży transport spedycja logistyka - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
 • Ship Center Poland Sp. z o.o.

  SHIPCENTER.PL - to największa sieć punktów kuriersko-usługowych w Polsce. Posiadając pona 60 oddziałów świadczymy zarówno usługi kurierskie firm UPS, DPD, DHL, Raben, inPost a także usługi poligraficzne i drukarskie. Już teraz możesz łatwo zamówić kuriera, wykonać pieczątkę czy wydrukować ulotki.

 • Loginex sp. z o.o.

  Firma spedycyjna Loginex sp. z o.o. od początku swojej działalności koncentruje się w obszarze dostarczania profesjonalnych usług spedycji drogowej dla Przedsiębiorstw o zróżnicowanej wielkości i potrzebach. Główne obszary działania to: - transport LTL - transport FTL (transport całopojazdowy) - transport chłodniczy (transport w temperaturze kontrolowanej)

 • LINEA Dominika Jakubczyk Spółka Jawna

  Firma Linea zajmuje się sprzedażą czy wynajęciem profesjonalnych maszyn sprzątających od producenta TASKI. Oferta obejmuje szorowarki, polerki, odkurzacze, mopy czy środki czystości i wiele innych. Swoją siedzibę ma w Zaczerniu niedaleko Rzeszowa.

 • UTB Polska - wózki widłowe LINDE, STILL

  UTB Polska to polska firma zajmująca się dystrybucją znanych marek wózków widłowych LINDE, STILL. Nasze używane wózki są dokładnie przetestowane przed zakupem, dzięki czemu można uzyskać wysoką wydajność naszego sprzętu bez względu na warunki. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż dla klientów indywidualnych i firm z zakresu MŚP w celu dostarczania rozwiązań.

 • PKS International Cargo S.A.

  Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i największych agencji celnych w Polsce. Posiadamy sieć 24 oddziałów zlokalizowanych na wszystkich przejściach granicznych oraz wewnątrz kraju. Proponujemy zgłoszenia celne we wszystkich procedurach celnych zgodnie z WKC w transporcie drogowym i kolejowym, również poza godzinami pracy urzędów celnych.

 • latransport.pl

  OD 2008 ROKU oferujemy transport: paczek, przesyłek i przeprowadzek z terenu całej Anglii na całą Polskę oraz z terenu całej Polski na teren całej Anglii *** ceny paczek już do 10kg/od 10GBP – paczki do 30kg/od 15GBP *** przeprowadzki do Polski do UK od 120GBP *** palety ładunkowe od 140GBP *** przesyłki gabarytowe, drobnicowe i cało-pojazdow VAN, TIR, B

 • tuwysylam.pl

  Serwis tuwysylam.pl to jeden z krajowych liderów zajmujący się pośrednictwem w usługach kurierskich. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy dla wysyłek krajowych i zagranicznych, paczkowych oraz paletowych.

 • Speed Truck Kinga Grzyb

  Firma Speed Truck to grupa specjalistów ds. usług spedycyjnych, którzy efektywnie pracują w całym procesie dostaw i zawsze skupiają się na rzeczywistych potrzebach swoich klientów, oceniając każdą sytuację, a następnie wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując najbardziej odpowiednie i dopasowane rozwiązanie.

 • Trans-Tok

  Transport krajowy i międzynarodowy, w ofercie magazynowanie, konfekcjonowanie i co-packing. Centrum magazynowe usytuowane w dogodnej lokalizacji – w pobliżu węzła "Konotopa" i drogi ekspresowej S8. Duża i nowoczesna powierzchnia magazynowa: 10.000 miejsc paletowych, w systemie wysokiego składowania na powierzchni 5.000 m2. 20 lat doświadczenia w branży.

 • ParcelABC

  „ParcelABC“ zapewnia możliwość przewozu przesyłek o różnej wielkości w sposób bezpieczny, szybki i w najkorzystniejszej cenie. Dołożymy starań, aby Twoje przesyłki zostały bezpiecznie i na czas dostarczone od drzwi do drzwi do dowolnego kraju na świecie. Więcej informacji tutaj

 • LOGA

  Transport ciężarowy krajowy i międzynarodowy. Oferujemy spedycję krajową i międzynarodową ładunków, krótkie terminy realizacji zlecenia. Atrakcyjne stawki. Przewóz ładunków do 24 ton. szybka wycena: http://www.loga.pro/szybka-wycena

 • K Logistics

  K Logistycs to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy ściśle zajmują się logistycznym planowaniem i organizowaniem transportu. Dzięki nam klienta otrzymuje swoja przesyłkę na czas, w odpowiednim miejscu.

 • Kancelaria Prawnicza Wojciechowska i Wspólnicy - Radca prawny Rzeszów

  Kancelaria prawnicza świadcząca od wielu lat i z wielkim powodzeniem swojej usługi w branży prawniczej. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie, jednak przyjmuje zlecenia z całego Podkarpacia i nie tylko. Każde zlecenie jest indywidualnie traktowane!

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.