Artykuły w kategorii E-commerce - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
Wiadomości
SumUp by InPost pozwala przyjmować płatności kartą
e-commerce | 10 czerwca 2014

InPost Finanse we współpracy z firmą SumUp wprowadza kolejną usługę, dzięki której znacząco rozszerzy swoją działalność z zakresu mobilnej akceptacji kart płatniczych.

Rozwija się rynek przewozów drobnicowych
łańcuch dostaw | e-commerce | 4 czerwca 2014

Dążąc do minimalizowania zapasów magazynowych, firmy coraz częściej zlecają transport swoich towarów operatorom przewozów drobnicowych. Wpływa to na rozwój rynku, a transport drobnicowy staje się coraz ciekawszą alternatywą dla przewozów całopojazdowych.

Amazon umożliwi zwrot zakupionych towarów przez paczkomat
e-commerce | 15 kwietnia 2014

I jednocześnie wycofał się z darmowej wysyłki do Europy.

Paczkomaty InPost w londyńskim metrze
e-commerce | 16 lutego 2014

Na mocy umowy z TfL, londyńskim zarządcą transportu miejskiego, rozpocznie się instalacja sieci Paczkomatów InPost na parkingach przy stacjach londyńskiego metra. Terminale pojawią się przy wszystkich dużych stacjach metra i będą dostępne przez całą dobę siedem dni w tygodniu.

W grudniu Polacy w sieci wydali 73 miliony euro
e-commerce | 17 stycznia 2014

Coraz więcej Polaków troszczy się o prezenty, kupując je online. Rosnąca popularność e-zakupów znajduje potwierdzenie w prognozach Visa Europe.

Time matters, czyli dostawa w ciągu godziny.
e-commerce | 3 stycznia 2014

Chcesz otrzymać swój produkt w godzinę po zakupie? W Niemczech trwają testy takiego rozwiązania.

Sieci handlowe – jak efektywnie konkurować w e-commerce
e-commerce | 2 stycznia 2014

Dynamiczny rozwój internetowego handlu na całym świecie skłania sieci handlowe do przywiązywania większej wagi do tego, jak i kiedy przesyłki z ich produktami trafią do adresatów.

Zwyczaje zakupowe – online czy offline?
e-commerce | 16 grudnia 2013

W dobie coraz bardziej popularnych zakupów w Internecie, tradycyjny handel coraz mocniej musi konkurować z handlem online. Coraz więcej konsumentów dokonuje zakupów w wielu kanałach sprzedaży.

Nowy raport e-Commerce 2013
e-commerce | 18 października 2013

Poczta Polska jest najpopularniejszą firmą logistyczną wśród firm branży e-commerce. W 2012 r. z jej usług skorzystało aż 57,8 proc. firm z tego segmentu – to wnioski z "Raportu e-Commerce 2013” przygotowanego przez Internet Standard.

Integer.pl dostrzega możliwości wzrostu w dynamicznie rozwijającym się biznesie paczkomatowym
e-commerce | 10 września 2013

Grupa Integer.pl, niezależny operator pocztowy w Polsce, wypracowała w I półroczu 2013 roku 154,48 mln zł skonsolidowanych przychodów, co oznacza wzrost o 16,88% względem analogicznego okresu w roku ubiegłym. Publikacja wyników finansowych nastąpiła w momencie największej w historii spółki ekspansji Paczkomatów InPost - automatycznych terminali do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.