Artykuły w kategorii E-commerce - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
Wiadomości
PGP Innowacje i LOT wdrażają nowatorską usługę PostInAir
e-commerce | łańcuch dostaw | 3 sierpnia 2015

PGP Innowacje i LOT już wkrótce wprowadzą nową usługę z wykorzystaniem samoobsługowych terminali pocztowych PostInAir - pierwszy testowy terminal stanął pod siedzibą LOT.

InPost i MasterCard® promują płatności kartowe
e-commerce | 28 lipca 2015

Polski e-handel coraz bardziej docenia płatności bezgotówkowe. W Europie Zachodniej cieszą się one nieustającą popularnością ze względu na bezpieczeństwo i wygodę. W naszym kraju trend ten dopiero nabiera tempa. Wspólna inicjatywa InPost i MasterCard ma szansę przyspieszyć tę rewolucję.

7 mobilnych trendów przyszłości w zarządzaniu magazynem
e-commerce | 22 lipca 2015

Bez względu na branżę, w której działa firma, nie przetrwa ona długo na rynku bez wdrażania technologicznych innowacji. Utrzymanie konkurencyjności przedsiębiorstwa wymaga nie tylko bycia na bieżąco z nowymi rozwiązaniami, ale również odpowiedniego wykorzystania ich możliwości.

Poczta Polska nagrodzona w World Mail Awards 2015
e-commerce | 11 czerwca 2015

W jury konkursu znajdowali się przedstawiciele największych przedsiębiorstw pocztowo – logistycznych m.in. Deutsche Post, TNT Express, Accenture, Deloitte czy IBM

Po raz pierwszy w Niemczech: Samochód stał się mobilnym punktem dostaw paczek
e-commerce | 4 maja 2015

DHL Parcel, Amazon oraz Audi połączą siły, aby wprowadzić na terenie Niemiec pilotażowy projekt usługi, która pozwoli właścicielom samochodów korzystać ze swoich pojazdów jako mobilnych adresów dostaw przesyłek.

Silny wzrost sprzedaży online w marcu
e-commerce | 22 kwietnia 2015

Jak wynika z danych przedstawionych w raporcie BRC-KPMG Retail Sales Monitor, w marcu bieżącego roku sprzedaż internetowa produktów niespożywczych wzrosła o 12,3% w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego.

FedEx kupi TNT Express za 4,8 miliardów dolarów
e-commerce | 15 kwietnia 2015

Według najnowszych informacji firma FedEx zamierza kupić holenderską spółkę TNT Express. Celem transakcji ma być "zwiększenie europejskiego potencjału amerykańskiej firmy i przyspieszenie jej globalnego wzrostu”.

Amazon zamyka platformę wspierającą sklepy internetowe
e-commerce | 7 kwietnia 2015

Amazon zamyka swoją działalność internetową, która wspierała małe i średniej wielkości firmy w tworzeniu własnych sklepów internetowych. W pełni funkcjonalna platforma e-commerce została stworzona do szybkiego projektowania, budowania i zarządzania wieloma kanałami e-commerce tych spółek.

Rozwój InPost w Ameryce Północnej
e-commerce | 1 kwietnia 2015

Paczkomaty® InPost – po intensywnej ekspansji w Europie – coraz odważniej podbijają rynek Ameryki Północnej. Już wkrótce innowacyjne terminale umożliwiające samodzielne nadawanie i odbieranie przesyłek będą dostępne dla odbiorców Kanadzie.

E-commerce napędza rozwój logistyki i transportu
e-commerce | 24 marca 2015

Rozwój e-commerce doprowadził do intensyfikacji usług transportowych w branży TSL. Ludzie coraz częściej korzystają z transakcji internetowych, przez co zwiększa się popyt na tego typu usługi. Co skłania konsumenta do zakupów w sieci? Jakie są w związku z tym oczekiwania względem firm logistycznych?

Poczta Polska z nową strategią
e-commerce | 24 marca 2015

Poczta Polska ogłosiła dziś strategię oraz wizję na lata 2015 ̶ 2020. Głównym obszarem wzrostu firmy będą paczki, przesyłki kurierskie i cały łańcuch wartości dla e-Commerce

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.