Artykuły w kategorii E-commerce - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
Wiadomości
Poczta Polska nagrodzona w World Mail Awards 2015
e-commerce | 11 czerwca 2015

W jury konkursu znajdowali się przedstawiciele największych przedsiębiorstw pocztowo – logistycznych m.in. Deutsche Post, TNT Express, Accenture, Deloitte czy IBM

Po raz pierwszy w Niemczech: Samochód stał się mobilnym punktem dostaw paczek
e-commerce | 4 maja 2015

DHL Parcel, Amazon oraz Audi połączą siły, aby wprowadzić na terenie Niemiec pilotażowy projekt usługi, która pozwoli właścicielom samochodów korzystać ze swoich pojazdów jako mobilnych adresów dostaw przesyłek.

Silny wzrost sprzedaży online w marcu
e-commerce | 22 kwietnia 2015

Jak wynika z danych przedstawionych w raporcie BRC-KPMG Retail Sales Monitor, w marcu bieżącego roku sprzedaż internetowa produktów niespożywczych wzrosła o 12,3% w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego.

FedEx kupi TNT Express za 4,8 miliardów dolarów
e-commerce | 15 kwietnia 2015

Według najnowszych informacji firma FedEx zamierza kupić holenderską spółkę TNT Express. Celem transakcji ma być "zwiększenie europejskiego potencjału amerykańskiej firmy i przyspieszenie jej globalnego wzrostu”.

Amazon zamyka platformę wspierającą sklepy internetowe
e-commerce | 7 kwietnia 2015

Amazon zamyka swoją działalność internetową, która wspierała małe i średniej wielkości firmy w tworzeniu własnych sklepów internetowych. W pełni funkcjonalna platforma e-commerce została stworzona do szybkiego projektowania, budowania i zarządzania wieloma kanałami e-commerce tych spółek.

Rozwój InPost w Ameryce Północnej
e-commerce | 1 kwietnia 2015

Paczkomaty® InPost – po intensywnej ekspansji w Europie – coraz odważniej podbijają rynek Ameryki Północnej. Już wkrótce innowacyjne terminale umożliwiające samodzielne nadawanie i odbieranie przesyłek będą dostępne dla odbiorców Kanadzie.

E-commerce napędza rozwój logistyki i transportu
e-commerce | 24 marca 2015

Rozwój e-commerce doprowadził do intensyfikacji usług transportowych w branży TSL. Ludzie coraz częściej korzystają z transakcji internetowych, przez co zwiększa się popyt na tego typu usługi. Co skłania konsumenta do zakupów w sieci? Jakie są w związku z tym oczekiwania względem firm logistycznych?

Poczta Polska z nową strategią
e-commerce | 24 marca 2015

Poczta Polska ogłosiła dziś strategię oraz wizję na lata 2015 ̶ 2020. Głównym obszarem wzrostu firmy będą paczki, przesyłki kurierskie i cały łańcuch wartości dla e-Commerce

DHL uruchomił nową platformę e-commerce
e-commerce | 13 marca 2015

Wzmacnia ofertę rozwiązań dla e-commerce poprzez nową platformę dla konsumentów i sprzedających

E-commerce generuje 2,2% europejskiego PKB i wzrośnie dwukrotnie do 2016
e-commerce | 3 marca 2015

Europejskie Stowarzyszenie E-commerce opublikowało statystyki, z których wynika, że udział gospodarki online w europejskim PKB wynosi 2,2%, a do 2016 roku udział ten ma wzrosnąć dwukrotnie.

Zwroty w sklepach internetowych zwiększają sprzedaż
e-commerce | 25 lutego 2015

W zakupach, zarówno tych tradycyjnych jak i internetowych, coraz ważniejsze staje się nie tylko to jak kupujemy, ale też nasze doświadczenie po ich dokonaniu. Choć zwroty to jeden z wielu czynników wpływających na decyzje zakupowe, to stają się one coraz bardziej istotne.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.