Artykuły w kategorii E-commerce - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
Wiadomości
Przyszłość zależna od innowacji
e-commerce | 23 października 2015

Według założeń z unijnej strategii "Transport w roku 2050", w najbliższych latach europejski transport ma przejść sporo zmian. Zmiany te prowadzić mają do usprawnienia transportu przyszłości, co wprowadzić miałoby logistykę na zupełnie inny poziom. Czy innowacje i moda na startupy idą w parze z optymalizacją i nowym standardem branży TSL?

Kurier zawsze w porę
e-commerce | 20 października 2015

DPD Polska wprowadza kolejne usprawnienie w tzw. „ostatniej mili” doręczania paczek

Jak zachować bezpieczeństwo w sieci?
e-commerce | 15 października 2015

Wartość polskiego rynku zakupów online wynosi obecnie 33 miliardy złotych i stale rośnie. Wśród Polaków jest już 25,7 milionów użytkowników Internetu, a co piąty z nich regularnie robi zakupy w sieci.

Komisja Europejska ujawnia niewykorzystany potencjał rynku e-commerce
e-commerce | 5 października 2015

W ostatnich latach wartość europejskiego rynku e-commerce znacząco wzrosła, przekraczając w 2014 roku granicę 426,8 miliardów euro.

Najnowszy raport o m-commerce już dostępny
e-commerce | 15 września 2015

Jakie są oczekiwania współczesnego konsumenta? Gdzie najczęściej kupujemy wielkoanałowo? Jakie urządzenia towarzyszą nam w procesie zakupowym? Odpowiedzi na te oraz inne pytania można znaleźć w nowym raporcie Izby Gospodarki Elektronicznej “M-commerce. Kupuję mobilnie”. Raport wykonał na zlecenie e-Izby Mobile Institute.

Zagraniczna historia kredytowa ułatwi Polakom aktywność kredytową.
e-commerce | 11 sierpnia 2015

Biuro Informacji Kredytowej umożliwia transgraniczną wymianę informacji kredytowej z trzema państwami Unii Europejskiej: Wielką Brytanią, Niemcami i Włochami. Dla Polaków pracujących za granicą oznacza to łatwiejszy dostęp do kredytu w Polsce, dzięki potwierdzeniu ich wiarygodności finansowej przez zagraniczny bank.

Europa: do 2020 roku e-handel będzie stanowić ponad 50% sprzedaży detalicznej
e-commerce | 7 sierpnia 2015

Według najnowszego raportu European Cross-Channel Retail Sales Forecast do 2020 roku aż 53% całkowitej sprzedaży prowadzonej na terenie Europy będzie prowadzone drogą elektroniczną.

PGP Innowacje i LOT wdrażają nowatorską usługę PostInAir
e-commerce | łańcuch dostaw | 3 sierpnia 2015

PGP Innowacje i LOT już wkrótce wprowadzą nową usługę z wykorzystaniem samoobsługowych terminali pocztowych PostInAir - pierwszy testowy terminal stanął pod siedzibą LOT.

InPost i MasterCard® promują płatności kartowe
e-commerce | 28 lipca 2015

Polski e-handel coraz bardziej docenia płatności bezgotówkowe. W Europie Zachodniej cieszą się one nieustającą popularnością ze względu na bezpieczeństwo i wygodę. W naszym kraju trend ten dopiero nabiera tempa. Wspólna inicjatywa InPost i MasterCard ma szansę przyspieszyć tę rewolucję.

7 mobilnych trendów przyszłości w zarządzaniu magazynem
e-commerce | 22 lipca 2015

Bez względu na branżę, w której działa firma, nie przetrwa ona długo na rynku bez wdrażania technologicznych innowacji. Utrzymanie konkurencyjności przedsiębiorstwa wymaga nie tylko bycia na bieżąco z nowymi rozwiązaniami, ale również odpowiedniego wykorzystania ich możliwości.

Poczta Polska nagrodzona w World Mail Awards 2015
e-commerce | 11 czerwca 2015

W jury konkursu znajdowali się przedstawiciele największych przedsiębiorstw pocztowo – logistycznych m.in. Deutsche Post, TNT Express, Accenture, Deloitte czy IBM

Po raz pierwszy w Niemczech: Samochód stał się mobilnym punktem dostaw paczek
e-commerce | 4 maja 2015

DHL Parcel, Amazon oraz Audi połączą siły, aby wprowadzić na terenie Niemiec pilotażowy projekt usługi, która pozwoli właścicielom samochodów korzystać ze swoich pojazdów jako mobilnych adresów dostaw przesyłek.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.